Прикордонники отримали нові гвинтівки замість радянських АК

Нові гвинтівки мають повністю витіснити АК з озброєння українських прикордонників

Прикордонний загін оперативного реагування "Дозор" отримав на озброєння нові штурмові гвинтівки UAR-15 замість радянських автоматів Калашникова. Про це повідомляє пресслужба Державна прикордонна служба України.

Згідно з повідомленням, штурмові гвинтівки UAR-15 мають патрон 5,56×45 мм, що є найбільш поширеним калібром зброї в країнах Північно-Атлантичного Альянсу (НАТО).

"Планується, що UAR-15 повністю замінить автомат Калашникова. Гвинтівка має модульне компонування, верхня частина ствольної коробки та цівка мають напрямні типу Пікатіні для установки прицільних пристосувань та інших тактичних аксесуарів", - розповіли у ДПСУ.

Як зазначається, що гвинтівку UAR-15 виготовляють в Україні з вітчизняних і американських комплектуючих. Ствол та ударно-спусковий механізм виготовляє компанія Daniel Defense у США.

Новини за темою: Кузьмін: Зеленський хоче озброїти НАБУ танками, літаками і підводними човнами

Нагадаємо, на початку липня слідчі Державного бюро розслідувань вилучили прилади, які необхідні для роботи системи наведення зенітних ракетних комплексів на ціль.

3 липня слідчі ДБР повернули раніше вилучені прилади та заявили про службове розслідування, відсторонивши причетних від займаних посад.Loading...