Проведення екзаменаційної сесії із 1 червня можливе у групах, де не більше 10 студентів, - Мандзій

Водночас вона зауважила, що заклади вищої освіти здебільшого готові до дистанційної сесії

Любомира Мандзій Українська правда

Виконувач обов'язків міністра освіти і науки України Любомира Мандзій заявила, що із 1 червня у закладах вищої освіти України можливе проведення екзаменаційних сесій за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, а також у групах не більше ніж десять осіб. Про це вона розповіла ефірі телеканалу "Україна 24", повідомляє "Інтерфакс-Україна".  

"Що стосується проведення екзаменаційних сесій. Так, з 1 червня це можливо в закладах вищої освіти за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, а також у групах не більше ніж десять осіб. Але все це залежить від кожної окремої адміністративної території, тому що перед тим, як відбувається послаблення карантинних заходів, має бути ухвалено рішення обласною комісією ТЕБ і НС", - зазначила Мандзій.

Новини за темою: У МОН повідомили, в які конкретно дати відбудеться ЗНО-2020. Список

Водночас вона зауважила, якщо показники в області дадуть змогу послабляти карантинні заходи, це означатиме, що з 1 червня в закладах вищої освіти можна буде продовжити освітній процес, зокрема здачу сесії.

"А також заклади вищої освіти здебільшого готові до проведення екзаменаційної сесії дистанційно", - наголосила виконувач обов'язків міністра.

Новини за темою: Вхід тільки в масках: У МОН розповіли, коли і в яких умовах відбудеться пробне ЗНО

Нагадаємо, з понеділка, 25 травня, почалася реєстрація для участі у додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання

Loading...