Протоколи про порушення карантину можуть складати не тільки правоохоронці, - Нацполіція

Якщо роз'яснювальна робота не діє, тоді поліцейські складають адмінпротоколи

Ігор Клименко

Голова Національної поліції Ігор Клименко заявив, що складати протоколи за порушення правил карантину, окрім правоохоронців, можуть співробітники органів охорони здоров'я, санітарно-епідеміологічних станцій, виконкомів рад усіх рівнів. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції. 

"На будь-які порушення законодавства ми будемо реагувати у межах компетенції. Я наголошую на необхідності повного контролю за дотриманням вимог цієї постанови. Це дуже важливе питання! Якщо роз’яснювальна робота, яку ми протягом тривалого часу проводимо, не приносить результатів, складайте на правопорушників адмінматеріали та направляйте до суду", - зазначив Клименко.

Водночас він наголосив, що складати адміністративні матеріали за порушення правил щодо карантину людей, окрім поліцейських, мають право ще уповноважені на це особи органів охорони здоров'я, санітарно-епідеміологічних станцій, виконкомів рад усіх рівнів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що правоохоронці склали 3566 адміністративних протоколів за порушення правил карантину, а за результатами розгляду судами на порушників накладено штрафи на загальну суму понад 272 тис. гривень.

Loading...