Протоієрей Данилевич про форум УПЦ на Донбасі: Нам важливо, щоби розмову про мир вели не політики, а прості люди

Протоієрей УПЦ МП Миколай Данилевич. Фото: news.church.ua

21 вересня на Донеччині відбудеться громадянський форум "Люди миру", який проведе Українська Православна Церква. Все – задля досягнення миру на Донбасі. Протоієрей УПЦ Микола Данилевич дав завдання церковнослужителям – зробити все можливе, аби за круглим столом досягти прогресу і порозуміння.   

Про це йшлося в сюжеті телеканалу ZIK.

Як зазначив Микола Данилевич, бойові дії – це злочин, який потрібно припинити негайно.

"Нам важливо, щоби розмову про мир вели не політики, а прості люди, представники громадянського суспільства. Люди, які користуються авторитетом у суспільстві, які незаангажовані якоюсь належністю до тих чи інших політичних партій. Для церкви миробудування, або примирення, або встановлення миру є виконанням заповідей Христа Спасителя. Блаженні миротворці, тому що вони синами Божими назвуться", – підкреслив протоієрей Української Православної Церкви Микола Данилевич.    

Як повідомляли раніше, Священний синод Української Православної Ц еркви, який відбувся 17 серпня 2020 року, ухвалив рішення звернутися до суспільства щодо проведення в Україні міжнародного громадянського форуму "Люди миру". Про це повідомив митрополит Бориспільський і Броварський Антоній (Паканич), постійний член Священного синоду, який керує справами Української Православної Церкви.

Loading...