live

Протестувати на коронавірус всю країну майже неможливо, - МОЗ

У відомстві заявляють, що жодна держава у світі не забезпечує масове тестування усіх громадян

Ігор Кузін Фото з відкритих джерел

В. о. генерального директора Центру громадського здоров'я МОЗ України Ігор Кузін заявив, що протестувати на коронавірус всю країну технічно практично неможливо. Про це він розповів під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK

"Тому така опція наразі не розглядається і навряд чи буде застосована. Перш за все, тому, що це не є доцільним. Технічно, це майже неможливо зробити", - зазначив він.

За словами Кузіна, жодна країна світу не забезпечує масове тестування усіх громадян держави. Також він уточнив, що для тестування кожна країна обирає свої діагностичні клінічні або лабораторні протоколи. 

"Відповідно до діючих протоколів, Україна тестує і забезпечує методом ПЛР усіх осіб, які підпадають під епідеміологічні, клінічні критерії. Для тих осіб, які не підпадають під критерії, обстеження можливо лише у випадку, якщо вони є контактними особами", - додав Кузін.

Нагадаємо, станом на 9:00 четверга, 9 квітня, в Україні 1892 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 57 летальних, 45 пацієнтів одужало.

Loading...