Прощання із загиблими в катастрофі Ан-26 відбудеться завтра на Меморіалі слави у Харкові

Уламки літака АН-26 на Харківщині ДСНС

Церемонія призначена на 09:00 29 вересня

Церемонія прощання із загиблими в авіакатастрофі під Чугуєвом військовослужбовцями та курсантами відбудеться на Меморіалі слави (Білгородське шосе) в Харкові у вівторок, 29 вересня. Про це повідомив начальник регіонального відділення інформаційного агентства АрміяInform Віталій Саранцев, передає "Укрінформ".

Він зазначив, що церемонія призначена на 09:00 29 вересня.

Жителі Харкова продовжують нести квіти, іграшкові літачки, лампадки до головного корпусу Харківського національного університету Повітряних сил ім. Кожедуба (вул. Сумська), також жителі регіону везуть квіти на місце катастрофи.

Пізніше голова Харківської ОДА Олексій Кучер уточнив, що мова лише про прощання із курсантом, котрий помер у лікарні 27 вересня, прощання із іншими загиблими у авіакастрофі, відбудеться після ідентифікації їхніх тіл.

Новини за темою: З’явилося відео останніх секунд польоту і падіння Ан-26 під Харковом

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу міста Чугуїв у Харківській області розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

У результаті авіакатастрофи загинули 26 осіб, серед яких курсанти та представники офіцерського складу. Один курсант-третьокурсник вижив, а нещодавно вийшов із шокового стану. Незабаром його можуть виписати із госпіталю.

За даними Міноборони, причиною падіння військового літака Ан-26 могло стати те, що він зачепився крилом за землю.

Loading...