Пропуск людей через КПВВ "Станиця Луганська" заборонено до 15 листопада, - штаб ООС

Пункт пропуску "Станиця Луганська" Фото з відкритих джерел

Причиною такого рішення стало погіршення ситуації з поширенням COVID-19 в регіоні

На Донбасі продовжили тимчасове припинення пропуску людей через КПВВ "Станиця Луганська" до 15 листопада. Про це повідомляє пресслужба штабу операції Об'єднаних сил. 

Як зазначається, причиною такого рішення стало різке погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні та неспроможність так званої "влади" стримати цей процес. 

Крім цього, суттєво погіршує стан справ в ОРДЛО відсутність достатньої кількості кваліфікованих медичних працівників та засобів протидії захворюванню.

Новини за темою: Відкриття КПВВ в Золотому і Щасті заплановане на 10 листопада, - Резніков

"З метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та збереження життя і здоров’я громадян, за наказом Командувача об’єднаних сил, тимчасове припинення пропуску осіб через лінію розмежування в контрольному пункті в’їзду-виїзду "Станиця Луганська" продовжено до 23 год. 59 хв 15 листопада 2020 року", - йдеться у повідомленні.

Зауважимо, наразі громадяни можуть перетнути лінію розмежування в цьому КПВВ лише за окремим рішенням Командувача. Таке рішення може бути прийняте, виходячи з документально підтверджених життєво важливих обставин соціально-гуманітарного характеру.

Нагадаємо, пропуск осіб через КПВВ "Станиця Луганська" було призупинено з 15 жовтня у зв’язку зі швидким поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 в ОРЛО. Очікувалося, що роботу КПВВ буде відновлено 31 жовтня. Loading...