live

Прокуратура Криму оголосила підозру трьом слідчим, які фабрикували "справу 26 лютого"

Прокуратура Автономної Республіки Крим. Фото: radiosvoboda.org

Представники переслідували зокрема Чийгоза

Українська прокуратура Криму оголосила про підозру трьом співробітникам силових структур, які займалися переслідуванням учасників мирного мітингу на підтримку територіальної цілісності України, який відбувався під стінами Верховної Ради АР Крим 26 лютого 2014 року. Про це повідомляє пресслужба установи.

"У рамках "кримінальної справи", виконуючи вказівки кураторів з РФ та окупаційної влади, "слідчими" було здійснено незаконне затримання одного з керівників Меджлісу кримськотатарського народу, пред’явлено обвинувачення, ініційовано перед незаконно створеним судом питання про обрання, та у подальшому неодноразово – про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. "Слідство" окупаційними правоохоронцями проводилось однобічно, а докази збирались з єдиною метою – незаконно звинуватити особу у злочині, якого він не вчиняв", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що всіх підозрюваних оголосили у розшук.

Нагадаємо, раніше заступник міністра енергетики та захисту довкілля з питань європейської інтеграції Костянтин Чижик заявляв, що під час анексії Криму Російська Федерація захопила на півострові ядерні установки та матеріали України.

Loading...