live

Проїзд у залізничному і міському транспорті не здорожчає, - Криклій

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій Фото з відкритих джерел

Авіаперевізникам буде дуже недолуго і неправильно збільшувати вартість перевезення

Міністр інфраструктури Владислав Криклій сподівається, що вартість проїзду у залізничному та пасажирському автотранспорті не підвищуватиметься. Про це міністр інфраструктури заявив в інтерв’ю DW.

"По залізничних перевезеннях ми точно не будемо підвищувати квитки, я, власне, розраховую. Міський транспорт, зрозуміло, ціни на квитки не будуть підвищуватися. Я думаю, що і внутрішньообласний, і міський, де маршрутні таксі, вони теж певну ціну заявили, тому вони не будуть збільшувати", - сказав Криклій.

Він також висловив думку, що авіаперевізникам "буде дуже недолуго і неправильно збільшувати вартість перевезення".

"Тому що і так людей буде менше. І якщо ми хочемо швидше відновити роботу транспорту, мають бути доступні ціни, щоб психологічний бар’єр і вихід з карантину поетапний можна було швидше подолати", - сказав міністр.

Він додав, що по залізниці за перший квартал було 7 млрд грн збитків, спостерігається спад по вантажопотоку і пасажиропотоку, який фактично зупинився.

"Що стосується автобусних перевезень, у нас такої єдиної статистики (щодо щомісячних збитків – ред.) немає, але зрозуміло, що багато компаній – ми з перевізниками збирались, і вони фактично теж зупинили свою діяльність", - зазначив Криклій.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявляв, що з 1 червня в Україні поновлюють залізничні перевезення і запускають перші поїзди далекого прямування.

Loading...