Пройти ПЛР-тестування на COVID-19 тепер можна в трьох аеропортах України

Фото з відкритих джерел

Це дозволить пасажирам, які прибувають з "червоної зони", уникнути самоізоляції

Пройти ПЛР-тестування на коронавірус COVID-19 можна в трьох українських аеропортах - "Львів", "Бориспіль" та "Харків". Про це повідомляє пресслужба ДП "Украерорух".

Згідно з повідомленням, з 16 липня працює пункт тестування в аеропорту "Львів". Загалом процедура триває 15 хвилин разом із оформленням. Вартість тестування – 1500 грн, а оплатити його можна тільки через інтернет-сторінку лабораторії. 

Також з 17 липня тестують на коронавірус в аеропорту "Бориспіль". Тестування роблять пасажирам, які як прилітають, так і відлітають. Результат буде відомий протягом доби, після чого англомовна довідка надсилається на вказану пасажиром електронну адресу.

Новини за темою: Зеленський про другу хвилю коронавірусу: Сподіваємося вона нас омине

Особи, які для контролю самоізоляції встановили додаток "Дій вдома", у разі негативного результату тесту отримають повідомлення про скасування режиму самоізоляції. Процедура тестування триває 10-15 хвилин. Вартість послуги – 1500 грн. Оплата можлива лише банківською карткою.

Окрім цього, з 18 липня тестування проводять і в аеропорту "Харків". Послугу надають пасажирам, які прибули з "червоної зони" та повинні пройти самоізоляцію. Вартість послуг залежить від часу здачі аналізів. У період з 08:00 до 21:59 це коштує 1800 грн, а з 22:00 до 07:59 – 2 100 грн. Оплата здійснюється банківською карткою або готівкою.

Новини за темою: У ВООЗ припустили, коли почнеться масова вакцинація від коронавірусу

Нагадаємо, станом на ранок 20 липня в Україні лабораторно підтверджені 59 493 випадки коронавірусної інфекції

Loading...