live

Молодіжне крило "Опозиційної платформи - За життя" проведе акцію протесту проти продажу тварин на аукціоні

Денис Малюська Мін'юст

Акція протесту запланована на 25 травня

Молодіжне крило "Опозиційної платформи - За життя" закликає українців об'єднатися проти законодавчого "середньовіччя" і приєднатися до акції протесту під стінами Міністерства юстиції. Про це написав лідер організації Артем Марчевський у Facebook.
 
Згідно з його повідомленням, молодіжне крило запрошує всіх охочих у понеділок, 25 травня, о 12:00 на акцію протесту під Мін'юст, який знаходиться на вулиці Січових Стрільців, 73.
 
"Як стало відомо, Міністерство юстиції України продає на аукціоні домашніх тварин, яких відбирає у власників за борги перед державою. Собаки йдуть з молотка на інтернет-платформі "СЕТАМ". А глава Мін'юсту Денис Малюська цинічно розповідає в інтерв'ю про те, що породисті собаки коштують дорожче. Вже відомі кілька "успішних" кейсів в різних регіонах, а зараз на аукціоні йдуть торги ще за ряд тварин", - повідомив Марчевський.
 
"Не допустимо продаж тварин! Сьогодні вони забирають у нас собаку, а завтра заберуть дітей!" - наголосив лідер організації.
 
Раніше повідомлялося, що молодіжне крило "Опозиційної платформи - За життя" викупить вилучених Міністерством юстиції домашніх тварин і поверне назад господарям.