Про закупівлю вакцини від коронавірусу домовився Медведчук, хоча це обов'язок Зеленського, - експерти

Фото з відкритих джерел

Багато українських чиновників таємно прищеплюються російською вакциною від коронавірусу, тому що вона вважається ефективною. Але президент Володимир Зеленський не хоче вирішити проблему з вакциною для простих українців. Замість нього, завдання президентського рівня вирішує голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук, який домовився з президентом РФ Володимиром Путіним про постачання ефективної вакцини від коронавірусу.

Так медіа-експерт Тетяна Чугаєнко в ефірі телеканалу NewsOne прокоментувала заяву Офісу президента про те, що Володимир Зеленський під час лікування в "Феофанії" спілкуватиметься з українцями за допомогою відеоблогів.

"Це пояснюють тим, що не вистачає ресурсів у ЗМІ. Ось я б хотіла запитати: "серйозно?" Тобто, серйозно, не вистачає ресурсів у ЗМІ? Адже у нас всі ЗМІ, незважаючи на те, що це ЗМІ провладні або умовно нейтральні, або опозиційні — вони ж показують точку зору президента. І все дуже — дуже детально розповідається",- не погодилася медіа-експерт.

"Напевно, він хоче продовження серіалу "Слуга народу" і реаліті-шоу, яке ми дивилися весь цей час. Відеоблог? Так, добре спілкуватися з народом. Але було б непогано, знаєте, щоб йому питання задавали. А так можна все, що завгодно розповідати!" - розкритикувала експерт ініціативу Зеленського.

Замість того, щоб записувати відеоблоги, впевнена Чугаєнко, Зеленський повинен захистити українців від коронавірусу, тим більше що Віктор Медведчук домовився про постачання вакцини з РФ.

"Повертаючись до наболілого. Краще б він вакцину від коронавірусу забезпечив Україні. Медведчук домовився в Росії. Що заважає? Європейська вакцина найближчим часом у нас не з'явиться. У нас статистика захворюваності більше 10 000 кожен день. А далі, швидше за все, буде гірше", - застерегла експерт.

У той же час, Чугаєнко повідомила, що багато українських політиків вже прищепилися російською вакциною від коронавірусу, що свідчить про її високу ефективність.

"У нас зараз мор повальний серед можновладців. Вони всі перехворіли. Хоча є така інформація, що нібито всі відомі політики нишком зробили собі щеплення російською вакциною від коронавірусу. Потім здали тест - тест, звичайно ж, в перші дні показав позитивний результат. Вони голосно розповіли, що коронавірус, а через якийсь час повідомили, що вони коронавірус перемогли", — розповіла медіа-експерт Тетяна Чугаєнко.

У свою чергу, політолог Юлія Пілецька зазначила, що влада на чолі з Володимиром Зеленським зайняла васальну позицію щодо посольства США, яке заборонило купувати російську вакцину від коронавірусу.

"І ми ж знаємо, що Медведчук домовився, він вже виконав за Зеленського частину його повноважень", — заявила політолог Юлія Пілецька.