Про 100-річного британського ветерана, який зібрав 30 млн фунтів стерлінгів для медиків, знімуть кіно

Том Мур AFP

Стрічка розповідатиме про стосунки Тома Мура, військову кар'єру та боротьбу з раком шкіри й зламане стегно

Історія життя 100-річного ветерана армії Великої Британії Тома Мура, який навесні зібрав 30 млн фунтів стерлінгів для медиків, що борються з коронавірусом, стане основою для нового фільму. Про це повідомляє BBC.

Згідно з повідомленням, права на історію британця викупили місцеві кінокомпанії Fred Films та Powder Keg Pictures.

Як зазначається, стрічка буде присвячена стосункам ветерана з його молодшою сестрою. До неї він приїхав після смерті своєї дружини Памели, з якою вони прожили у шлюбі 40 років.

Картина також буде присвячена його військовій кар'єрі та розповість про те, які жахи війни сформували життя чоловіка і що надихало його продовжувати йти вперед, незважаючи на довгу боротьбу з раком шкіри та зламане стегно.

Том Мур поки не обрав того, хто б міг зіграти його у фільмі, та жартує, що "не знає жодного 100-річного актора". Але все ж він назвав двох, віком 87 та 82 роки, які б могли спробувати. Це Майкл Кейн і Ентоні Хопкінс відповідно.

Сценаристи-продюсери Нік Муркрофт і Мег Леонард зазначають, що "ця історія про силу людського духу, і капітан сер Том є його уособленням".

Новини за темою: Британець використав змію як маску в транспорті

Нагадаємо, у квітні цього року 100-річний британець Том Мур зібрав на боротьбу з коронавірусом COVID-19 30 мільйонів фунтів стерлінгів. Для цього він влаштував челендж у своєму 25-метровому саду, пообіцявши пройти 100 кіл до свого дня народження, і закликав усіх небайдужих жертвувати гроші, які він передасть організації, що бореться з COVID-19.

Ветеран Другої світової війни розраховував зібрати 1 тис. фунтів стерлінгів. Ця сума була отримана досить швидко, і тоді Том поставив планку в 10 тисяч. Однак і цю цифру довелося оновлювати.

Loading...