Президент вручив ключі від нового житла постраждалим від вибуху на Позняках: Люди запитували, чи ці квартири без газу

Володимир Зеленський запевнив, що витрачатися на ремонт мешканцям не доведеться

Президент України Володимир Зеленський вручив ключі від нового житла родинам, які залишилися без даху над головою внаслідок вибуху газу у багатоповерхівці на Позняках у столиці.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

Наразі ключі вручили 12 родинам. Як повідомив Володимир Зеленський, усім решту, хто потребує житла, сертифікати нададуть впродовж місяця, коли його добудують. Він додав, що ідеться про нові помешкання. Президент зауважив, що ремонт у цих квартирах буде зроблено, тож мешканцям не доведеться витрачатися на це.

Новини за темою: "Хіба на собачу будку вистачить": Мешканці будинку на Позняках побоюються, що компенсації будуть мізерними

Під час вручення ключів одна з мешканок перепитала у президента, чи документи, які вона отримала, не є фейком. Володимир Зеленський заспокоїв жінку: "Це не фейк. Це нове житло". Окрім того, жінка поцікавилася, чи нова квартира – без газу. Їй повідомили, що у новому помешканні є електричні плити.

Нагадаємо, 21 червня у Дарницькому районі Києва стався вибух у будинку, що спричинив часткове руйнування декількох поверхів. За даними ДСНС, трагедію спричинив вибух газоповітряної суміші. 

Майже одразу Національна поліція України почала проводити невідкладні обшуки в газорозподільній компанії та всіх комунальних службах, які в Києві обслуговували будинок, де стався вибух.

Надвечір у ЗМІ з'явилась інформація, що причиною вибуху могла стати халатність працівника газової компанії при заміні лічильників, яка здійснювалась незадовго до трагедії.

Уночі 23 червня рятувальники знайшли тіло п'ятого загиблого внаслідок вибуху у будинку на столичних Позняках.

Loading...