НЗФ звинуватили Україну в зриві інспекції позицій поблизу Шумів

У так званій "ДНР" вважають, що наявність негативного ПЛР-тесту – неможлива для виконання вимога

НЗФ звинуватили Україну в зриві інспекції у Шумах

Фото з відкритих джерел

Представники незаконних збройних формувань завили, що в зриві інспекції позицій ООС у Шумах Донецької області винна українська сторона. Про це повідомило представництво так званої "ДНР" у СЦКК в Telegram.

Зазначається, що саме Україна в останній момент озвучила нові, неможливі для виконання вимоги для здійснення інспекції. Зокрема, йдеться про вимогу наявності у представника НЗФ негативного ПЛР-тесту на коронавірус, паспорта РФ або України, а також відсутності будь-якої згадки на шевронах і посвідченнях абревіатури "ДНР".

Крім того, в ОРДЛО звинувачують Україну у відсутності підтвердження згоди на інспекцію позицій в обов'язковій для спільного моніторингу локації, де нібито спостерігалося зведення споруд та риття траншей військовими ООС.

Нагадаємо, Тристороння контактна група щодо Донбасу прийняла рішення проінспектувати українські позиції поблизу Шумів Донецької області. Проте, сьогодні, 10 вересня, глава української делегації у ТКГ Леонід Кравчук заявив, що інспекцію українських позицій поблизу Шумів на Донбасі перенесено, адже представники НЗФ висунули нові вимоги, про які не йшлося на переговорах напередодні.

Новини за темою: На Донбасі НЗФ здійснили прицільний обстріл поблизу Шумів, де мали зустрітися СЦКК та ОБСЄ

Пізніше в Офісі президента України повідомили, що одноразова інспекція в районі Шумів Донецької області наразі не може бути проведена. Зазначалося, що в ОРДЛО висувають вимоги, які суперечать одна одній.

Loading...