Пожежа на Луганщині: Слідство розглядає чотири основні версії

Пожежа на Луганщині ДСНС

Загалом розпочато 7 кримінальних проваджень за фактом пожеж

Станом на вечір, 1 жовтня, слідство розглядає чотири основні версії виникнення масштабних пожеж у Луганській області. Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

Зокрема, основними версіями слідство вважає: обстріли незаконними збройними формуваннями з непідконтрольної органам державної влади території Луганської області, умисний підпал, самозагоряння трави та лісу внаслідок погодних умов, необережне поводження з вогнем.

Загалом розпочато 7 кримінальних проваджень за фактом пожеж. Попередня правова кваліфікація – порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей, майнову шкоду в особливо великому розмірі та інші тяжкі наслідки (ч. 1, 2 ст. 270 КК України).

Загальна кількість постраждалих, загиблих та розмір збитків встановлюються.

Новини за темою: Площа пожежі на Луганщині збільшилась до 11 тисяч гектарів, - ДСНС

Нагадаємо, вчора, 30 вересня, в кількох районах Луганської області виникло загоряння сухої трави та лісової підстилки, через що жителів кількох сіл евакуювали. Тоді повідомлялося, що гасіння вогню ускладнюють сильні пориви вітру.

Сьогодні, 1 жовтня, стало відомо, що незаконні збройні формування на Донбасі здійснили обстріл лісового масиву, в результаті чого виник новий осередок пожежі

Також у зв’язку з пожежею на Луганщині тимчасово призупинив роботу контрольно-пропускний пункт в'їзду-виїзду "Станиця Луганська". Зокрема, вогонь розповсюдився до автошляху, по якому люди перетинають КПВВ.

Loading...