Повні зали і всенародна любов: Піаніст-віртуоз Євген Хмара розповів про шлях до слави і нові досягнення

Піаніст-віртуоз Євген Хмара https://karabas.live

Світ побачив ювілейний п’ятий альбом музиканта

Віртуозний виконавець, чи не єдиний український піаніст, який знімає кліпи на свою музику: Євген Хмара виступає на телебаченні, збирає повні зали та представляє нашу країну закордоном. Уже сьогодні світ побачив ювілейний п’ятий альбом інструменталіста.

Про шлях до слави і нові досягнення Євгена Хмари ідеться у сюжеті на телеканалі ZIK.

Саме Євгена Хмару обрали зіграти гімн України перед тріумфальним матчем Україна-Іспанія. Виконання підкорило не лише вболівальників, а й всіх українців. Утім, шлях до слави був довгим і тернистим. Євген мріяв підкорити сцену ще з дитинства. Першу музичну композицію юний геній написав у сім років.

Піаніст-віртуоз пригадує: "У мене були іграшкові кнопочки або іноді я їх вирізав з картону, уявляв, що це синтезатор. Направляв на себе ліхтарик і уявляв, що я виступаю".

Першими поціновувачами творчості хлопця були його батьки. Саме вони повірили у талант сина і дали старт довгому шляху до великої сцени.

"Батьки звернули увагу, що є певний потяг у дитини і віддали в музичну школу. Я з творчості ніколи не йшов. Навіть у ті моменти, коли було дуже важко, адже були складні моменти", – каже піаніст.

Спочатку Євген аранжував композиції для зірок українського шоу-бізнесу. Утім, у 2012 році змінилось все. Виступ талановитого інструменталіста підкорив всю Україну. Тоді Євген Хмара прокинувся зіркою.

"І після "Україна має талант" у мене вже було якраз чітке розуміння, що я випущу альбом і я хочу концерт", – розповів він.

Новини за темою: Оксана Марченко випустить фільм " Я буду танцювати"

Тоді ведуча шоу Оксана Марченко підтримала учасника: "Женя, дякую тобі за магію твоєї музики, за це невичерпне джерело гарного настрою і хай тобі сьогодні щастить".

Композитор пригадує: "Оксана дуже підтримувала мене на шоу "Україна має талант". І якраз вона – одна з тих людей, яка давала ту саму віру в інструментальну музику".

На талант-шоу Євген не лише здобув популярність, а й знайшов підтримку у своїх подальших починаннях.

"Я розумів, що мені треба знімати кліп, і насправді я прийшов тоді за допомогою до Оксани. Я сказав допоможіть, бо ресурсів, правда, не було. І Оксана практично відразу сказала, так, давай ми зробимо це красиво", – розповів піаніст.

Досягти успіху і народної любові вдалося завдяки наполегливій праці, вірі в себе та вдячним поціновувачам таланту.

"Кількість тієї реклами, яку треба, оренда залу, все це коштує дуже дорого. За навіть середніми цінами на квитки, на жаль, не окупається. І Оксана підтримала один з концертів", – зазначив Євген Хмара.

За словами музиканта, саме ця збірка якнайкраще відображає його світогляд. А ще, розповідає він, талант і жагу до музики успадкував і його дворічний син. В альбомі мелодія, яку малеча мимоволі зіграла навколішках у батька. Як свого часу і його батьки, Євген Хмара помітив талант сина, і, можливо, на Україну чекає ціла династія піаністів-віртуозів.

Як повідомляли раніше, родина Віктора Медведчука і Оксани Марченко передала медзасоби і обладнання лікарням для боротьби з COVID-19.Loading...