"Повідривати голови тим, що землю продають": Що кажуть мешканці Чернігівщини про ринок землі

Семенівка Фото - скріншот

Люди не готові продавати свої паї

Мешканці міста Семенівка на Чернігівщині виступають проти відкриття ринку землі; понад те, люди скаржаться, що у них відбирають вже розпайовану землю.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK під час включення повідомив кореспондент Андрій Лащ.

Журналісти телеканалу ZIK вдруге побували у місті Семенівка на Чернігівщині, де мешкає бабуся народної депутатки від "Слуги народу" Марії Мезенцевої. Проте цього разу зустрітися із жінкою не вдалося, оскільки двері виявилися на замку. Зате кореспондент поспілкувався із сусідами Ганни Кулак, які розповіли, що машини та онуки біля домівки пенсіонерки не бачили.

А от зять жінки виявився не дуже радий візиту журналістів - чоловік навіть погрожував знімальній групі.

Місцеві мешканці розповіли журналістам, що вони проти відкриття ринку землі. Понад те, люди поскаржилися, що у них відбирають вже розпайовану землю.

"Ні, я не готова свій пай продавати… Я їм би голови повідривала – усім тим, що продають землю", – заявила одна з місцевих мешканок.

Новини за темою: "Слуг народу" у Раді закликали припинити "турбопротискання" закону про розпродаж землі

Як повідомляли раніше, народна депутатка від "Слуги народу" Марія Мезенцева у ВРУ заявила, що її бабуся чекає відкриття ринку землі, проте виявилося, що старенька має зовсім іншу думку щодо "земельного" питання.

Як відомо, минулого пленарного тижня Верховна Рада України розглядала поправки до скандального законопроєкту щодо запровадження в Україні ринку землі. За добу депутати розглянули всього 216 земельних правок із заявлених чотирьох тисяч, підтримавши всього одну.

У цей час у Києві проходили акції протесту, а у сесійній залі Верховної Ради опозиційні нардепи блокували президію та трибуну парламенту.

Loading...