Пов'язувати переведення стрілок годинника з деокупацією і з агресією – "клініка", – психолог

Переведення стрілок годинників

Фото з відкритих джерел

Після переходу на зимовий чи літній час в організмі людей відбувається певна перебудова, зазначив Дмитро Попов

Пов'язувати переведення стрілок годинника з деокупацією і з агресією – це "клініка".

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявив психолог Дмитро Попов.

Гість ток-шоу зауважив, що фізіологи, які проводили дослідження під час переведення стрілок годинника, робили висновки про те, що в організмі людей відбувається певна перебудова протягом двох тижнів.

"Але сказати, що це на дуже значущому рівні – я за свою практику роботи саме в переведення стрілок в осінній або весняний період припливу або відтоку пацієнтів не бачив", – зазначив Дмитро Попов.

Новини за темою: Стрілки Годинника Судного дня ближче до півночі: США і Росія не можуть домовитися про режим контролю над озброєннями

Психолог додав, що на стан українців впливає скорочення тривалості світлового дня, і погодився, що існує ще й такий фактор, як осіння депресія.

"Але ось погоджуся: пов'язувати стрілки годинника з деокупацією і з агресією – ну, напевно, "клініка", – сказав Дмитро Попов.

Нагадаємо, Верховній Раді пропонують відмовити від переведення годинників на літній/зимовий час. Відповідний законопроєкт № 4201 зареєстрував перший заступник голови парламенту Руслан Стефанчук. Документ передбачає встановлення й закріплення на території України єдиного київського часу та відмову від подальшого сезонного переведення стрілок годинників.

На своїй сторінці у Facebook Стефанчук зазначив, що проєкт закону також спрямований на протидію агресії з боку Російської Федерації. Адже, на тимчасово непідконтрольних територіях України протиправно встановлений час Росії.

Раніше повідомляли, що дію літнього часу в Україні скасовують 25 жовтня 2020 року о 04:00 за київським часом. У цей день годинникову стрілку переводять на одну годину назад

Loading...