Потяги зупинятимуться у червоній зоні для висадки пасажирів, - Криклій

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій Фото з відкритих джерел

Відповідну зміну планують ухвалити на засіданні уряду у середу

Пасажирські потяги Укрзалізниці будуть зупинятись у червоній зоні лише для висадки пасажирів. Про це у ефірі Громадського радіо заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

При цьому міністр заявив, що коли потяг наближається до червоної зони і висадки–посадки пасажирів не буде – то потрібно попереджувати заздалегідь.

"Мені здається треба було повідомити людей як буде курсувати потяг заздалегідь. Наразі ми звернулись до уряду, щоб можна було висадку забезпечити, тому що тут питання у тому, щоб мобільність коронавірусу не розповсюджувалась, зрозуміло, що висадку зробити це не проблема. Людина може вийти з потягу , але назад уже не зайде і зрозуміло, що підсідати на зупинці у Тернополі вже не буде. Зараз ми підходимо до цієї логіки і я сподіваюсь, що завтра на уряді такі зміни до постанов зроблять", – каже Криклій.

Новини за темою: Тернопіль відмовляється посилювати карантин

Раніше повідомлялося, що у Тернополі пасажири домоглися зупинки потягу, який їхав з Херсону, після того як "Укрзалізниця" скасувала зупинки в місті через внесення його до "червоної" зони карантину.

Loading...