Потап вибачився за кліп Дорофєєвої та прокоментував колаборацію з Бузовою: "Я навчу вас любити мою країну"

Український продюсер та співак Потап Фото з відкритих джерел

Артист запевнив, що співпрацею з російською телеведучою хоче популяризувати українську музичну культуру

Український продюсер та виконавець пісень Потап записав відео та вибачився за новий кліп Наді Дорофєєвої до пісні Gorit, де співачка співає та танцює на мосту над Алеєю Героїв Небесної Сотні. Про це артист повідомив у Instagram

"Хочу вибачитись перед всіма, кого обурило останнє відео (кліп на пісню Gorit - ред.). Це наша помилка. Недогледіли, не подумали, не хотіли нікого образити. Вибачте. Наша помилка", - зазначив Потап. 

Після цього продюсер вирішив відповісти на критику стосовно наміру записати спільну пісню з російською телеведучою Ольгою Бузовою. Зауважимо, артистка має негативну репутацію в Україні через свою політичну позицію, а також регулярно відвідує окупований Крим. 

"Коли я побачив український чарт Apple Music, я був в шоці. Нас перемогла російська попса і реп, це варто визнати. Як потрапити на слух нашому слухачеві? Треба бути модним. Треба бути Єгором Крідом, Моргенштерном... Бузова, якою б вона для вас не була, - яскрава особистість. Ми запитали наших фанів "Хочете?", "Так" відповіли нам вони", - прокоментував Потап ідею створити колаборацію з Бузовою.

За його словами, співпраця з російською артисткою є "шансом розширити свою аудиторію" і "потрапити в українські чарти", оскільки Бузова нібито є однією з найвпливовіших персон російського шоу-бізнесу.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Oleksii Potapenko (@realpotap)

"Експансія української музики починається не з треків українською, а з присутності. Нас немає. Нас не чують. Артисти їдуть з України, а ті, хто залишається, потрапляє під прес таких долбодятлів, як ти. Як, як українець, навчу вас любити свою країну, тому що можна любити і Потапа, і Україну водночас", - відповів продюсер критикам. 

Також Потап заявив, що він лідер, який вміє працювати, на відміну від тих, хто його критикує. 

"Ви не лідери, не можете повести країну вперед, ви тільки гальмуєте своєї поляризацією суспільства всіх нас... Нам потрібні інші люди. Такі, як я. Які вміють працювати. Все, на що ви здатні, - це обсмоктувати мої рухи", - зазначив він. 

Водночас Потап наголосив, що буде робити в своїй країні все, що йому заманеться, а українці будуть його підтримувати. 

"Я, заслужений артист України, вважаю, що можу записуватися з ким завгодно, якщо це приносить користь моїй країні [...] Я - справжній козак. У вас немає такого лідера, як я. Я справжній. Я - ваш новий президент. Звикайте до цієї думки", - додав він. 

Нагадаємо, декілька місяців тому президент Володимир Зеленський з нагоди Дня Конституції України надав українському продюсеру та музиканту Олексію Потапенку звання "Заслужений артист України".

Loading...