Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Постачання вакцин від COVID-19 може початися в першій половині 2021 року, - ВООЗ

Сумія Свамінатан Всесвітня організація охорони здоров'я

При цьому поставки вакцин будуть здійснені в обмежених масштабах

Всесвітня організація охорони здоров'я розраховує, що постачання вакцин від коронавірусу почнуться в першій половині наступного року. Про це заявила головний науковий співробітник організації Сумія Свамінатан під час брифінгу, передає "РБК-Україна".

"У першій половині року ми плануємо обмежені поставки. Ми зараз знаходимося на стадії планування. Наше завдання полягає в тому, щоб люди, які знаходяться в категорії ризику, отримали необхідний доступ до вакцини та були захищені. Це наша мета", - заявила Свамінатан.

За її словами, це стосується працівників сфери охорони здоров'я, які знаходяться на передовій боротьби з інфекцією.

Новини за темою: ВООЗ може внести російську вакцину "Супутник V" в список рекомендованих

Крім того, Свамінатан звернула увагу, що ВООЗ на даному етапі налаштована оптимістично і працює зі всіма потенційними виробниками.

За її словами, деякі вакцини-кандидати підійдуть більше в одних умовах, деякі - в інших. Наприклад, одні можуть більше підходити для літніх людей, а інші - вимагати певні умови зберігання та транспортування.

"Тому нам потрібен портфель вакцин, щоб у країн був вибір", - зазначила вона.

Новини за темою: Американська компанія заявила про ефективність своєї вакцини від COVID-19 на 94,5%

Раніше повідомлялося, що глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що вакцина від коронавірусу COVID-19 сама по собі не зможе зупинити пандемію, вона повинна використовуватися в комплексі інших заходів.

Loading...