Посли чотирьох держав ЄС передали на Донбас гуманітарну допомогу

Гуманітарна допомога від Польщі, Латвії, Словаччини та Естонії Штаб ООС

Латвія передала понад 5 тонн гуманітарної допомоги для постраждалих внаслідок пожежі на Луганщині

Посли Польщі, Латвії, Словаччини та Естонії передали гуманітарну допомогу військовим та лікарям на Донбасі. Про це повідомила пресслужба ООС у Facebook.

"В ході кількаденного візиту на Донбас, посли чотирьох республік — Польщі, Латвії, Словаччини та Естонії передали гуманітарну допомогу військовим та лікарям. Окрім участі у святкуванні 6-ї річниці визволення від російської окупації міст Східної України, представники міжнародної делегації відвідали місцеві лікарні та військові частини", - йдеться в повідомленні.

У пресслужбі зауважили, що це вже 20 вантаж від Латвії.

"Це вже 20 вантаж від Латвії в якості медичного обладнання. Ми й надалі будемо підтримувати Донбас, допоки буде потрібна наша допомога. Також, ми вирішили започаткувати дружбу між містами наших країн. Відтепер у Попасній та Бахмуті є міста-побратими у Латвії", – сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс.

Також, Латвія передала понад 5 тонн гуманітарної допомоги для постраждалих внаслідок пожежі на Луганщині. А в рамках боротьби з COVID-19 посли також передали 2 апарати ШВЛ, засоби індивідуального захисту та дезінфікуючи засоби для поверхонь.

Новини за темою: До України з Китаю прилетів літак з гуманітарним вантажем для боротьби з COVID-19

Нагадаємо, раніше в Україну прибули 145 тонн гуманітарної допомоги з Польщі для боротьби з коронавірусом.Loading...