Послаблення обмежень – не для всіх: Підприємці у Вінниці та Луцьку вийшли на акції протесту

Акція протесту підприємців у Вінниці Фото - скріншот

Люди вимагали дати їм можливість працювати

Підприємці у Вінниці та Луцьку вийшли на акції протесту – люди вимагали від місцевої влади зняти карантинні обмеження та дозволити роботу ринків з промисловими товарами. Чиновники натомість звинувачують у всьому уряд та кажуть, що саме звідти надходять вказівки про обмеження.

Про це повідомили в ефірі на телеканалі ZIK.

У Вінниці під стінами міської ради зібралися понад три сотні підприємців, вони вимагали відкрити непродовольчі ринки, які, попри послаблення карантину, досі залишаються зачиненими. Люди висловлювали своє обурення, адже в обласному центрі безперешкодно працюють магазини одягу та взуття, у той час як продавці з ринків змушені сидіти без роботи. Підприємці скаржаться на те, що плату за оренду місця ніхто не скасовував на час вимушеної перерви у роботі.

Новини за темою: МОН не виключає можливості роботи дитячих садків у літній час

Тетяна Дранчак, підприємиця з Вінниці, застерігає, що якщо ринок іще трохи побуде зачиненим, то збанкрутує. Підприємці кажуть, що обіцяної допомоги від держави так і не отримали.

Протестувальники виклали свої вимоги у листі-зверненні, який передали представникам міської ради. На вирішення конфлікту дали три дні.

Аналогічна ситуація і в Луцьку – на Волині на акцію протесту вийшли півтори сотні підприємців, працівників шести місцевих ринків. Люди вимагали дати їм можливість працювати.

"Ми сьогодні тут через те, щоб було рівноцінне, повноцінне відкриття ринків, а не тільки торговельних центрів, тому нас влада знову в оману вводить. Торгові центри – власниками є депутатські корпуси, Верховної Ради депутати. Їм відкривають, бо їм треба, а ринки, там, де малий бізнес, вони у закритому режимі", – заявила організаторка акції протесту у Луцьку Тетяна Іовенко.

Новини за темою: Мінінфраструктури: Авіаперевізники, які говорять про рейси після 22 травня, обманюють людей

Підприємці скаржаться, що не мають чим годувати свої родини, і якщо так піде і надалі, то малий бізнес просто зникне. Протестувальники застерегли, що, якщо влада не дослухається до вимог, вийдуть на акції протесту знову.

Як повідомляли, під час наради з урядом президент України Володимир Зеленський заявив, що нинішні показники дозволяють розглядати майбутні етапи пом’якшення карантину.

Напередодні в Офісі президента повідомили, що в Україні спостерігається невисокий рівень смертності від коронавірусної хвороби COVID-19.

Loading...