Посадовців Запорізької ОДА підозрюють у службовій недбалості, яка призвела до розтрати майже 1,5 млн гривень

Офіс генерального прокурора

Фото з відкритих джерел

Наразі триває досудове слідство

Офіс Генерального прокурора виявив факт службової недбалості у посадовців Запорізької ОДА, через який держава зазнала збитків майже на 1,5 млн гривень. Про це повідомила пресслужба відомства. 

За даними слідства, Управління капітального будівництва Запорізької ОДА уклало з підрядником договір на реконструкцію обласного протитуберкульозного диспансера за державні кошти. Згодом підприємець, ймовірно, вніс до актів виконаних робіт свідомо неправдиві відомості про виконання будівництва, яке насправді виконано не було. 

Своєю чергою, працівник відділу Запорізької ОДА та заступник начальника УКБ Запорізької ОДА підписали акти про виконання робіт. Надалі на підставі цих актів на рахунок підрядника будо перераховано грошові кошти за роботу, яка фактично не була виконана. В результаті чого державі спричинено збитки на суму майже 1,5 млн грн.

Наразі ексголовному спеціалісту відділу Управління капітального будівництва Запорізької ОДА та заступнику начальника вказаного управління повідомлено про підозру у службовій недбалості, триває досудове слідство.

Новини за темою: На Львівщині службова недбалість привела на лаву підсудних двох підприємців

Нагадаємо, детективи НАБУ викрили п’ятьох осіб на організації корупційної схеми, через яку державне підприємство завод "Електроважмаш" зазнало 13,7 млн грн збитків.

Loading...