Портнов: В день публікації рішення КСУ Ситник зобов'язаний покинути кабінет, інакше кримінальна справа

Артем Ситник Фото з відкритих джерел

Портнов звернеться до ДБР, якщо Ситник не залишить пост в НАБУ

Український юрист Андрій Портнов прокоментував постанову Конституційного Суду України про неконституційність указу п'ятого президента України, народного депутата Петра Порошенка про призначення директором НАБУ Артема Ситника. Про це правник повідомив у Telegram

За словами Портнова, після публікації цього рішення Ситник повинен припинити виконувати обов'язки глави Національного антикорупційного бюро України. 

"З моменту публікації рішення КС про неконституційність указу про призначення Ситника директором НАБУ жоден правоохоронний, судовий або інший орган більше не має права розглядати кореспонденцію за його підписом або звертатися з документами на його ім'я. Колишній директор НАБУ в день публікації рішення КС повинен покинути кабінет, здати засоби спеціального зв'язку, службовий автомобіль та інші атрибути служби", - зазначив Портнов. 

Новини за темою: У НАБУ відреагували на рішення КСУ про неконституційність призначення Ситника

Також юрист наголосив, що згідно із законом, в день винесення вердикту КСУ один із заступників Ситника повинен підписати наказ про вступ до повноважень виконувача обов'язки директора НАБУ і нарахувати колишньому керівнику виплати.

У разі невиконання, зазначив Портнов, його юридична команда звернеться до ДБР із заявою про кримінальне переслідування Артема Ситника за незаконне привласнення владних повноважень.

Скріншот Телеграм-канал Андрія Портнова

Нагадаємо, цього тижня Конституційний суд України визнав неконституційним призначення Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро України. 

Loading...