Поради експертів Kasta.ua для вибору сукні

Фото з відкритих джерел

Будь-який правильно підібраний одяг має приховувати недоліки і створювати акцент на переваги. Йдеться про жіночі сукні, здатні подарувати легкість, оригінальність образів і зручність. Якщо дотримуватися певних правил, вдасться зробити вдалу покупку і подарувати собі впевненість. Експерти Kasta.ua готові дати кілька рекомендацій щодо вибору і подальшої покупки.

Залишається лише врахувати свої умови, уподобання та вимоги щодо подальшого носіння сукні.

Вибір потрібно здійснювати відразу за кількома критеріями:

• фасон сукні;
• ваша фігура;
• колір;
• функціональність;
• призначення;
• модні тенденції;
• поєднання.

Ключовим критерієм вибору є фігура жінки, що визначає подальші характеристики і параметри суконь.

Фасони суконь

Сукня-трапеція. Універсальний варіант для жінок, щоб приховати їх невиражену талію. За рахунок широкого подолу ноги виглядають більш стрункими, при цьому плечі повинні бути тендітними і невеликими.

Плаття-балон. Створює гармонію в фігурі, якщо плечі занадто масивні. Якщо стегна занадто пишні, а коліна великі, від покупки такої сукні краще відмовитися.

Сукні з басками. Жінка може створити додатковий об'єм стегон, тому потрібно бути обережною в даному використанні. Чим ширші плечі і більші груди, тим ширшою вибирається баска. Не рекомендується до використання дівчатам низького зросту.

Плаття "беббі-дол". Ідеальне рішення для жінки з ідеальною талією. Для невисокого зросту таке плаття підходить найкраще. Якщо є проблеми з талією або вона не дуже виражена, слід відмовитися від покупки.

Плаття-сорочка. Вибрати можна на Kasta.ua, доповнивши образ різними варіаціями одягу і аксесуарів. Худі дівчата можуть доповнити подібне плаття невеликим поясом. Якщо пишний бюст від покупки варто відмовитися.

Вибір сукні з Kasta.ua

Легендарний магазин Kasta.ua пропонує велику кількість суконь на вибір, дозволяючи здійснити мрію і побажання кожної жінки без винятку. Всі пропозиції підготовлені відомими і перевіреними виробниками, а на продукцію є відповідні сертифікати якості.

Допомогу у виборі нададуть менеджери і консультанти магазину Kasta.ua. Оплата доступна за фактом доставки або після прийняття замовлення. Після доставки кожен покупець може поміряти плаття і вирішити щодо покупки. Від неї завжди можна відмовитися, якщо річ не підійшла за різними критеріями.

Loading...