Понад 99% дільничних виборчих комісій завершили підрахунок голосів виборців, - ЦВК

AFP

Повністю завершили підрахунок голосів у 10 областях

В Україні 99,4% виборчих дільниць завершили підрахунок голосів виборців, склали протоколи та передали всю виборчу документацію до відповідних територіальних виборчих комісій. Про це повідомила пресслужба ЦВК.  

"Станом на 12:00 28 жовтня 2020 року понад 28,9 тисячі дільничних виборчих комісій, що становить 99,4% від загальної кількості утворених ДВК, завершили підрахунок голосів виборців, склали про це протоколи та передали всю виборчу документацію до відповідних територіальних виборчих комісій", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що повністю завершили підрахунок голосів у 10 областях: Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Сумській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях та місті Києві.

Разом з тим триває процес передачі протоколів про підсумки голосування щодо виборів депутатів районних та обласних рад від ТВК територіальних громад (сільських, селищних, міських) до районних та обласних територіальних виборчих комісій.

Новини за темою: У ЦВК назвали, коли може відбутися другий тур мерських виборів

Нагадаємо, раніше заступник голови Центральної виборчої комісії Сергій Дубовик заявив, що остаточні результати місцевих виборів в Україні можуть бути встановлені за три-п’ять днів. За словами Дубовика, в окремих територіальних громадах відбудуться повторні вибори.

Loading...