Понад 83 тис. українських школярів перебувають на самоізоляції через коронавірус, – МОЗ

Наразі на COVID-19 хворіють 1257 учнів

Фото з відкритих джерел

В Україні станом на 4 жовтня на самоізоляції через пандемію COVID-19 перебувають 83 тисячі школярів. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу. Трансляцію вів телеканал ZIK.

За словами Степанова, наразі в країні коронавірусом заражені більше тисячі учнів. "У нас на сьогодні 1257 учнів хворіють і 2158 вчителів. Крім того, на самоізоляції перебувають понад 83 тисячі учнів", – сказав міністр.

Водночас урядовець додав, що на самоізоляцію відправляються всі діти з класів, де є підтверджені випадки коронавірусу. "На самоізоляцію діти йдуть на 14 днів, потім повертаються. У нас чітко регламентовано постановою Кабінету Міністрів, нашими правилами: якщо у школі понад 50% класів пішло на самоізоляцію, то на дистанційну форму навчання переходить уся школа", – висловився Степанов.

Новини за темою: До послаблення карантину в Україні досі готова лише одна область, – МОЗ

Нагадаємо, впродовж минулої доби, 3 жовтня, в Україні лабораторно підтвердили 4140 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Найбільшу кількість нових заражених зареєстрували на Харківщині.

Loading...