Понад 60% українців вважають, що кількість інфікованих коронавірусом буде зростати, - опитування

Фото з відкритих джерел

18% респондентів вважають, що Україна впоралася з епідемією коронавірусу

Більше половини українців вважають, що Україна все ще не впоралася пандемією коронавірусу, а кількість нових інфікованих буде збільшуватися. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

"18% опитаних вважають, що епідемію в нашій країні подолано і нових хворих скоро буде ставати менше. 63% дотримуються думки, що Україна ще не впоралася з епідемією, і число нових хворих швидко зростатиме. 19% українців не змогли визначитися з відповіддю", - йдеться в повідомленні.

З 20 по 23 червня 2020 КМІС провів опитування методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. У вибірку ввійшли території, які тимчасово не контролюються владою України — АР Крим, окремі райони Донецької і Луганської областей.

Новини за темою: У ВООЗ заявили про прискорення пандемії коронавірусу

Нагадаємо, станом на ранок 29 червня, в Україні зафіксовано 43 тис. 628 випадків зараження коронавірусом. За добу в країні зафіксовано 646 нових випадків інфікування. З початку пандемії в країні зареєстровано 1147 летальних випадків.

Loading...