live

"Всеукраїнська школа онлайн" у перший день після старту зібрала понад 3,3 млн глядачів, - ОП

Всеукраїнська школа онлайн Фото: Офіс президента

Найбільш популярними уроками стали заняття з фізкультури за участю українських зірок

Відучора в Україні стартувала "Всеукраїнська школа онлайн" з відеоуроками для учнів 5-11-х класів. Перший день ініціативи продемонстрував успішність задуму із запуском нового формату здобуття знань. Свідчення цього – високі показники переглядів телеканалів, які транслюють уроки, заявили в Офісі президента.

За даними компанії Nielsen, у понеділок, 6 квітня, майже третина глядачів ранкового ефіру дивилася саме "Всеукраїнську школу онлайн". Загальна аудиторія першого дня проекту – понад 3,3 млн "учнів" різного віку.

На офіційній YouTube-сторінці Міносвіти кількість переглядів за останні дві доби сягнула майже двох мільйонів. Найбільш популярними тут стали заняття з фізкультури за участю українських зірок.

Однак, безумовно, головним критерієм є безліч позитивних відгуків учнів, батьків та вчителів. Вони – безцінні.

Новини за темою: Нове слово в освіті: Як "Всеукраїнська школа онлайн" допоможе наздогнати на карантині шкільну програму

Офіс Президента дякує всім, хто долучився до нового формату навчання школярів, який ми запустили в умовах карантину внаслідок поширення COVID-19.

Наразі до ініціативи долучаються й інші телеканали та медіаплатформи. Зокрема, онлайн-уроки стануть доступними для перегляду на "Київстар ТБ". Також тривають відповідні переговори з регіональними каналами.

Новини за темою: Школа онлайн для семикласників на телеканалі ZIK. День 17-й

Нагадаємо, проект відбувся з ініціативи Президента України Володимира Зеленського. До підготовки та запуску "Школи" долучилися МОН України, парламентський Комітет з питань освіти, науки та інновацій, громадська спілка "Освіторія", а також 40 педагогів. Зйомки уроків проходять у Новопечерській школі Києва.

Loading...