Помре понад 800 медиків, а перехворіє кожен п'ятий: В уряді назвали наслідки пандемії COVID-19

AP Photo

Прогнозується, що COVID-19 перехворіє 33 480 медиків

Міністерство соціальної політики та у Міністерстві охорони здоров’я спрогнозували, що від коронавірусу помре понад 800 медиків, а перехворіє кожен п'ятий. Про це повідомив народний депутат України Олексій Гончаренко в Telegram.

"Вчора (3 червня - ред.) на засідання бюджетного комітету доповідала міністр соціальної політики України Марина Лазебна, яка посилаючись на Міністерство охорони здоров‘я спрогнозувала розрахунки додаткових витрат щодо страхових виплат медичним працівникам, які інфікуються COVID-19 під час виконання службових обов'язків та загинуть від цього. Загалом, прогнози дуже песимістичні, адже туди закладено аж 844 летальні випадки. А всього начебто перехворіє на цю недугу 33 480 медиків, тобто по прогнозу захворіє кожен п’ятий медик країни", - написав Гончаренко.

Новини за темою: Степанов назвав причини нового спалаху COVID-19 в Україні

Нагадаємо, станом на ранок четверга, 4 червня, в Україні виявили найбільшу кількість нових випадків коронавірусу COVID-19 за увесь час пандемії - 588, таким чином загальна кількість хворих збільшилася до 25 411 осіб.

Loading...