Помер легендарний італійський композитор Енніо Морріконе

Енніо Морріконе Фото з відкритих джерел

Ускладнення, викликане переломом стегнової кістки, стало причиною смерті

В римській лікарні пішов з життя відомий композитор Енніо Морріконе, повідомляє ANSA.

Згідно з повідомленням, причиною смерті стало ускладнення, викликане переломом стегнової кістки. Італійському композитору був 91 рік. Прощальна церемонія пройде в родинному колі.

Довідка:

Енніо Морріконе народився 10 листопада 1928 року в Римі.

У 12 років він вступив до консерваторії Святої Чечилії. Там Морріконе отримав дипломи по класу труби, інструментування та композиції.

В 1950 році почав аранжувати пісні популярних композиторів для радіо. Обробкою музики для радіо і концертів він займався до 1960 року, а в 1960 році почав аранжувати музику для телешоу. Найбільшу популярність йому принесли роботи в жанрі спагетті-вестернів. Зокрема, Морріконе багато писав для режисера Серджо Леоне. Пізніше артист співпрацював із відомими італійськими режисерами.

Робота в Італії відкрила для нього дорогу до Голлівуду. За свою кар'єру він написав музику більш ніж до 400 фільмів.

В 1988 році композитор отримав музичну премію "Греммі" за саундтрек до фільму "Недоторканні". Крім того, він двічі ставав лауреатом премії "Оскар" — у 2007 році почесна нагорода, у 2016 році за "Огидну вісімку" Квентіна Тарантіно.

Новини за темою: Боротьба з расизмом у Берліні: Столичну станцію метро перейменують на честь російського композитора

Нагадаємо, 1 червня на 82-му році життя помер відомий український композитор Мирослав Скорик. А 3 червня в Києві пройшла церемонія прощання з відомим на весь світ українським композитором.

Loading...