"Полтавського терориста" шукають 6-й день поспіль: Геращенко не виключає, що його немає в живих

Заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко

Фото з відкритих джерел

За словами Геращенка, якщо Скрипник ще живий, розслідування його обов'язково знайде

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко не виключає, що Роман Скрипник, який захопив заручника в Полтаві, а потім відпустив його і зник у лісопосадці, вже помер. Про це він заявив в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK.

"Терориста в Полтаві не відпускали. Він їхав у машині, в якій за кермом був заручник – полковник поліції. У терориста в руках була граната зі знятою чекою, тобто він міг її підірвати в будь-який момент. Природно, для нас номер один було питання, щоб усі залишилися живі. Далі цей терорист приїхав до лісистої місцевості, яка також колом обсаджена полями кукурудзи, і в певний момент залишив автомобіль. Поліція їхала за ним на деякій відстані, але йому вдалося зникнути завдяки тому, що він знав місцевість.

Зараз ця місцевість оточена вже 6 день. Поки його не вдалося знайти. Одна з версій поліції, що він там міг загинути або покінчити життя самогубством. Ми думаємо, що якщо він залишився в живих, ми його в будь-якому випадку знайдемо, знешкодимо, і він тривалий час проведе у місцях позбавлення волі за те, що він зробив", - сказав Геращенко.

Новини за темою: Під час затримання "полтавського терориста" поліцейський отримав перелом стопи

Нагадаємо, раніше у Полтаві правоохоронці почали проводити спецоперацію із затримання викрадача авто, який намагається уникнути відповідальності.

Під час затримання чоловік висмикнув чеку з гранати та погрожував підірвати її, тримаючи за руку одного з поліцейських, який його затримував.

Після переговорів зі злочинцем, поліція запропонувала йому обміняти заручника і виїхати за межі Полтави, чим він і скористався.

Пізніше стало відомо ім'я і вимоги зловмисника, а також з'явилися перші фото і відео з місця події. Як розповіли в МВС, раніше зловмисник був чотири рази судимий.

Згодом, зловмисник Роман Скрипник відпустив поліцейського, якого перед цим взяв у заручники та зник у лісі в Решетилівському районі.Loading...