Польща звільнила від обов'язкового карантину українців, які прибувають літаком

pixabay.com

Також польсько-український кордон можна перетнути у чотирьох пунктах пропуску

У польській Прикордонній службі заявили, що особи, які прибувають з України літаком, звільнені від обов'язкового 14-денного карантину. Про це повідомляє "Польське радіо"

Згідно з повідомленням, після скасування контролю на внутрішніх кордонах ЄС (опівночі з 12 на 13 червня), на цих відрізках немає також санітарного контролю та обов'язку проходити карантин для тих, хто прибуває до Польщі. Однак на зовнішньому кордоні ЄС надалі діють обмеження, зокрема стосовно в'їзду іноземців до Польщі та вимога карантину.

Новини за темою: Євросоюз дозволив відкрити кордони для деяких категорій українців: Список

Окрім цього, на кордоні з Україною, Білоруссю та Росією в'їзд іноземців до Польщі все ще обмежений. Зокрема, з Україною кордон можна перетнути лише в деяких пунктах: у Дорогуську (з українського боку – Ягодин), Корчовій (з українського боку – Краківець), Гребенному (з українського боку – Рава-Руська) та Медиці (з українського боку – Шегині).

Також в своєму повідомленні 1 липня Прикордонна служба Польщі нагадала, які категорії осіб, крім громадян Польщі, можуть перетнути польський кордон. До цього переліку додано нову групу – пасажирів повітряних суден, які здійснюють міжнародний політ з аеропорту, розташованого на території Чорногорії, Грузії, Японії, Канади, Республіки Албанія, Республіки Корея та України.

Новини за темою: На кордоні із Угорщиною запрацювали чотири пункти пропуску, - ДПСУ

Нагадаємо, напередодні міністр інфраструктури Владислав Криклій назвав список країн, які вже відкрили свої кордони для громадян України.Loading...