Політична агітація в закладах освіти не допускається, - МОН

Фото з відкритих джерел

До МОН почала надходити інформація про залучення учасників освітнього процесу до агітації

Міністерство освіти і науки звернулося із листом до обласних державних адміністрацій, закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти щодо недопущення політичної та виборчої агітації у закладах освіти. Про це повідомляє пресслужба МОН

"Одним з принципів освіти в Україні є її незалежність від політичних партій, громадських і релігійних організацій. Прошу взяти до уваги інформацію щодо недопущення неправомірного використання приміщень закладів освіти для ведення політичної агітації", – йдеться у листі за підписом т.в.о. Міністра Сергія Шкарлета.

Як зазначається, стаття 31 Закону України "Про освіту" передбачає, що політичні партії (об'єднання) не мають права втручатися в освітню діяльність закладів освіти.

Новини за темою: У 2021 році вчителям збільшать зарплату: Шкарлет розповів, наскільки

Зокрема, у закладах освіти забороняється зберігання, розміщення, розповсюдження реклами, плакатів, подарунків, стендів, листівок, аудіо- чи відеоматеріалів, інших матеріальних чи нематеріальних об'єктів (крім підручників), які містять:

  • найменування чи символіку політичних партій (об'єднань), громадських чи благодійних організацій, назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об'єднань);
  • зображення, прізвища, імена та по батькові осіб, які є членами (учасниками) чи засновниками політичних партій (об'єднань), громадських чи благодійних організацій, назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об’єднань);
  • зображення, прізвища, імена та по батькові виборних осіб та осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Новини за темою: У МОН назвали відповідальних за якість шкільного харчування

Нагадаємо, нещодавно Міністерство освіти та науки спільно з Міністерством охорони здоров'я розробили Збірник нормативних документів щодо роботи закладів освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусу. 

Loading...