Поліція відкрила справу через порушення карантину на День міста в Одесі

Організатори масових заходів можуть отримати штраф розміром 170 тис. грн

Фото з відкритих джерел

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом порушення карантину на святкуванні Дня міста в Одесі. Про це йшлося під час традиційної селекторної наради з протидії коронавірусу, передає пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що на масових заходах зібралися десятки тисяч людей без засобів індивідуального захисту та дотримання карантинних норм. Відомо, що організатори свят мають понести адмінпокарання у розмірі 170 тис. грн.

Крім того, в разі, якщо епідеміологічне розслідування встановить зв’язок між цими святкуваннями та збільшенням кількості хворих на коронавірусну інфекцією чи смертністю від цієї недуги, то в поліції мають відкрити ще одне відповідне кримінальне провадження.

Новини за темою: За минулу добу в Україні виявили 2462 нові випадки коронавірусу

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров'я України Максим Степанов спрогнозував спалах COVID-19 в Одесі після святкування Дня міста. Він переконаний, що найближчим часом в місті та області відбудеться різке зростання кількості хворих на коронавірус при тому, що на Одещині заповненість ліжок, відведених для пацієнтів з COVID-19, становить 66 відсотків.

Loading...