live

Поліція готує підозри 23 учасникам протестів у Нових Санжарах, - МВС

Спільний брифінг міністра внутрішніх справ Антона Геращенка та заступника міністра охорони здоров’я Дмитра Коваля МВС України

Геращенко заявив, що Україна може повторно евакуювати своїх громадян з Уханя

У поліції розпочали готувати підозри та адмінпротоколи 23 учасника масових заворушень у Нових Санжарах, що виникли на тлі прибуття евакуйованих українців з Китаю. Про це повідомляє пресслужба МВС.
 
Як зазначається, деякі з демонстрантів будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. Зокрема, покарання чекає на тих протестувальників, які розпалювали ворожнечу та здійснювали напади на працівників правоохоронних органів та евакуйованих громадян (кидали бруківку в голови поліцейських  та каміння в автобуси).
 
За останніми даними, наразі було порушено 5 кримінальних статтей за перекриття транспортних магістралей, масові незаконні акції, погрози та напади на співробітників поліції та розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Крім цього, правоохоронці зафіксували багато публічних закликів до ненависті в тому числі до іноземних громадян, що знаходяться у Нових Санжарах.
 
 
"Зараз ми разом з поліцією починаємо відстежувати ресурси, які, можливо, з метою ввести в оману, будуть збирати матеріальну допомогу, закликаючи передавати її до Нових Санжар. Якщо ми виявимо факти шахрайських дій, це буде кримінальна справа та переслідування. Україна показала не найкращий приклад як треба відноситись до своїх співгромадян. Нам потрібна повага і підтримка", - заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
 
Також політик додав, що у випадку отримання достатньої кількості заявок від українців з проханням евакуювати їх з Уханя, то Україна може зробити це знову. 
 
Нагадаємо, у суботу, 22 лютого, у Полтаві розпочався суд над місцевим мешканцем селища Нові Санжари, якій напередодні взяв участь у акції протесту проти розміщення евакуйованих з Уханя українців на території Полтавської області.
 
Згодом затриманому учаснику протестів обрали запобіжний захід.
Loading...