live

Поліція буде примусово відправляти заражених COVID-19 в лікарні, - Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков Сергій Долженко/ТАСС

Попри те, що правоохоронці мають засоби захисту, вони перебувають у зоні ризику

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що працівники поліції можуть примусово відправляти заражених коронавірусом людей в лікарні. Про це глава МВС повідомив у інтерв'ю "Бабель". 

За словами міністра, не всі громадяни свідомо ставляться до ситуації з поширенням COVID-19, а тому можуть наражати на небезпеку інших. 

"Поліція отримала такі повноваження за рішенням Комісії з надзвичайних ситуацій. Це репресивний захід, але якщо людина хвора і є носієм вірусу, то вона потенційно може сіяти навколо себе смерть. У нас було кілька випадків, коли люди, отримавши відповідний діагноз, просто тікали з лікарні - ось вам рівень свідомості, з яким нам доводиться мати справу", - зазначив Аваков.

Окрім цього, глава МВС додав, що з аеропорту правоохоронці самостійно доставляють таких пацієнтів до лікарень. Однак з інших місць пацієнтів може доставляти "швидка", яку викликають працівники поліції.

"У поліцейських є всі засоби захисту, але проблема в тому, що вони швидко закінчуються. І поліцейські все одно в зоні ризику, візьміть того ж Крищенко. Він не їздив в Куршавель...Він і члени його сім'ї кілька місяців не були за кордоном. Ми припускаємо, що він заразився після прибуття до Києва потяга з Латвії", - наголосив Арсен Аваков. 

Новини за темою: Начальник столичної поліції Крищенко міг підхопити COVID-19 біля спецпотягу, - Аваков

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів України дозволив закладам охорони здоров’я здійснювати обов’язкове медичне обстеження осіб, які мають симптоми COVID-19 та госпіталізовувати таких осіб без їх згоди. 

Loading...