Поки Зеленський і компанія займаються активною бездіяльністю, Медведчук вже домовився з Путіним про вакцину для України, - Славінський

Володимир Зеленський і Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Джордж Сорос, США та інші "партнери" нічим не допомогли Україні та українцям під час епідемії, коли країна потопає в антирекордах і щодня зростає кількість ковід-інфікованих, а система охорони здоров'я на межі колапсу. Про це заявив політичний оглядач Іван Славінський, коментуючи у Facebook статистику за кількістю хворих на коронавірус.

"Де ж наші дорогі партнери? Де американці? Де Сорос? Чим вони допомогли? В. о. посла США, Крістіна Квін в такий критичний для країни час в ультимативній формі забороняє (тільки вдумайтеся в цей цинізм) нам закуповувати російську вакцину", - з обуренням зауважив публіцист.

Славінський акцентував увагу на тому, що поведінка топполітиків показала, кого можна вважати справжнім патріотом України.

"Хто тут у нас патріот? Зеленський, прем'єр Шмигаль, депутати від "Слуги народу", тимчасова перевірена США Крістіна Квін тощо, готові розплачуватися за лояльність Америці тисячами життів або, наприклад, Медведчук, який домовився про позачергові поставки клінічно ефективної вакцини, за якою вишикувалася черга з десятків країн?" - підкреслив журналіст.

"Або ми шибко розумніші та незалежніші від Бразилії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Угорщини та інших, які вже стоять у черзі за російською вакциною?" - зазначив аналітик.

Славінський вважає, що під час епідемії політичні чвари повинні відійти на другий план.

"Навіть у звірів є таке поняття, як "Водяне перемир'я", коли хижаки не нападають на травоїдних. Однак, "слуги народу", маючи всю повноту влади в плані прийняття життєво важливих рішень, чомусь поводяться гірше жорстоких і нерозумних звірів", - переконаний публіцист.

Аналітик констатує, що поки влада на чолі із Зеленським не діє, Віктор Медведчук домовився на вищому рівні про постачання вакцини для українців.

"Поки Зеленський і компанія займаються активною бездіяльністю, Віктор Медведчук ще на початку жовтня зустрівся з президентом РФ Володимиром Путіним. І, крім іншого, вони домовилися про те, що Росія готова позачергово надати українцям мільйони доз своєї вакцини "Супутник V". Все, що для цього потрібно - офіційний запит української влади", - звернув увагу журналіст.

"Загалом, нинішня ситуація - це, крім іншого, тест на патріотизм. На істинний патріотизм. Чи не настав час відкласти політичні образи та подумати про простих українців? Думай-те", - резюмував політичний оглядач Іван Славінський.