У мережі показали абсолютно новий "горбатий Запорожець"

Малолітражка перетворилась у кросовер

У мережі показали зображення нового ЗАЗ-965, який є реінкарнацією знаменитого "горбатого" Запорожця. Про це повідомляє "Caracom".

Цікаво, що бюджетний хетчбек перетворився в компактний кросовер. Кузов автомобіля отримав впізнаваний силует і зовнішність в ретро стилі, яка доповнена великою кількістю елементів з темного нефарбованого пластика. Образ доповнюють круглі фари, задні ліхтарі в класичному стилі і великі колеса.

Дизайнер підготував два варіанти дизайну. Один з них більше відповідає ретро-стилю, інший виглядає більш спортивним.

Новий Запорожець вирішили перетворити в кросовер. Дизайнер використав характерні риси ЗАЗ-965. За задумом автора проекту, двигун в новому кросовері ЗАЗ повинен розміщуватися спереду поперечно з переднім приводом замість оригінальної заднемоторной компонування з повітряним охолодженням.

Як повідомляється, наразі про плани ЗАЗ відродити "горбатий" Запорожець нічого невідомо, тому найближчим часом на дорогах, швидше за все, нічого подібного не з'явиться.

Новини за темою: В Україні зупиняє виробництво відомий автозавод

Раніше повідомлялося, що на Запорізькому автомобілебудівному заводі 11 серпня пройшла демонстрація автобусів великої місткості.

Loading...