live

Копання могил замість штрафу: У Фастові пропонують карати порушників карантину новим способом

Міський голова Фастова Михайло Нетяжук Фото - скріншот

Бо основне - донести до людей про необхідність дотримуватися правил

Міський голова Фастова пропонує карати порушників карантинних обмежень не штрафами, а копанням могил на кладовищах.

Як повідомив під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK міський голова Фастова Михайло Нетяжук, зараз у місті з огляду на загрозу поширення коронавірусу обмежене пересування людей, обмежена діяльність закладів торгівлі, скасовані абсолютно всі заходи – культурні, релігійні тощо, тобто все, щоб убезпечити мешканців від загрози. Він зазначив, що серед мешканців Фастова є одна жертва коронавірусу.

Михайло Нетяжук зазначив, що станом на 10 квітня у місті оформили шість протоколів за порушення правил карантину.

Новини за темою: МОЗ: В Україні тестуватимуть на коронавірус усі випадки пневмонії

"Але насправді не є завданням стягнути з людей гроші для того, щоб наповнювати бюджет. Основне – це донести до людей необхідність дотримання всіх санітарних норм та правил, адже зараз єдиний шанс вберегти наше суспільство від розповсюдження цієї інфекції – це, у першу чергу, дотримання режиму максимальної самоізоляції, максимального виконання всіх санітарних правил", – наголосив Михайло Нетяжук.

Нагадаємо, станом на 9:00 п'ятниці, 10 квітня, в Україні 2203 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 69 летальних, 61 пацієнт одужав.

Додамо, станом на 10 квітня кількість хворих у світі коронавірусом COVID-19 зросла до 1 601 018 осіб. Про це свідчать дані Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса (США).

Loading...