Початок опалювального сезону під загрозою у 50 населених пунктах, - "Нафтогаз"

Фото з відкритих джерел

Впродовж тижня 11 підприємств теплоенергетики розрахувались з критичними боргами

НАК "Нафтогаз" закликав засновників 73 підприємств теплоенергетики вирішити питання критичних боргів перед постачальниками, оскільки під загрозою залишитись без опалення можуть 50 населених пунктів. Про це повідомила пресслужба компанії.

"Наразі йдеться про критичну ситуацію з боргами підприємств ТКЕ у 50 населених пунктах. Такими є оперативні дані НАК "Нафтогаз України" про підприємства, які не виконують жодної з вимог для отримання газу в межах спецобов’язків", - йдеться в повідомленні. 

У компанії зауважили, що впродовж тижня 11 підприємств теплоенергетики розрахувались з критичними боргами. Це покращило чи повністю виправило проблему в таких населених пунктах, як Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Богуслав, Ірпінь, Чорнобиль, Червоноград, Одеса, Полтава, Кочеток.

У "Нафтогазі" наголосили, що відновити постачання газу для відповідних підприємств без розв'язання проблеми критичних боргів немає юридичної можливості — це заборонено українським законодавством.

Новини за темою: Українців чекає чергове підвищення тарифів, якщо влада терміново не втрутиться у роботу "Нафтогазу", – екснардеп

Нагадаємо, нещодавно Державна аудиторська служба виявила у роботі НАК "Нафтогаз" порушення, внаслідок яких державний бюджет України недоотримав понад 75 млрд гривень. Зокрема, усі порушення стосуються заниження розміру сплачених до державного бюджету дивідендів.Loading...