Поблизу пляжу Одеси розлилося паливо із затонулого "Делфі" – купатися заборонили

Затонулий танкер "Делфі" Думская

Раніше танкер обіцяли прибрати до початку курортного сезону, однак він поки на місці

У неділю, 21 червня, поблизу узбережжя Одеси із затонулого танкера "Делфі" стався розлив палива, у зв'язку з цим купання в морі наразі небезпечне. Про це повідомляє Думская.

Так, пляма вже досягла значиних розмірів і поширилася в сторону пляжу з відпочивальниками.

Станом на 13:00 у департаменті міського господарства Одеської міськради зазначили, що сорбент швидко доставили на місце події і розлив палива було локалізовано.

Затонулий танкер "Делфі" Думская

Наразі проводиться робота з відпочивальниками. Зокрема, людям пояснюють, що купатися в морі не можна. Крім цього, фахівці відібрали зразки води для визначення її якості.

Зазначається, що високопосадовці обіцяли прибрати танкер до початку курортного сезону, однак він поки на місці.

Новини за темою: З початком курортного сезону є висока ймовірність трагічних наслідків в районі "Делфі", – Плачкова

На днях губернатор Одеської області Максим Куций зазначав, що власнику судна запропонували підняти його за допомогою повітряних балонів.

Нагадаємо, 22 листопада 2019 року поблизу Одеси танкер "Делфі" сів на мілину після того, як його зірвало з якоря через сильний шторм. У результаті евакуювали трьох членів екіпажу.

За попередньою інформацією, основними причинами аварії стали порушення з боку судновласника і капітана судна, а також неготовність екіпажу діяти в складних погодних умовах та з обмеженою кількістю на судні палива.

Loading...