ПЛР-тести та самоізоляція: Румунія змінила правила в’їзду для українців

Фото з відкритих джерел

Відповідні зміни набудуть чинності 7 жовтня

Уряд Румунії запровадив вимогу для осіб, які прибувають з країн з високим рівнем зараження COVID-19, надати результати ПЛР-тесту. Україна потрапила до цього списку. Про це пише Mediafax.

За словами міністра охорони здоров’я Нела Татара, до Румунії можуть в’їхати лише особи, які мають негативний тест на коронавірус, зроблений не пізніше ніж за 48 годин до поїздки. Зокрема, мова йде про тих мандрівників, які приїжджають до держави на термін до 3 днів із країн з високим ризиком.

У разі, якщо людина має намір приїхати до країни на триваліший термін, вона повинна піти на 14-денний карантин, незалежно від наявності негативного ПЛР-тесту.

На другому тижні самоізоляції можна зробити тест та якщо він дасть негативний результат, то карантин може буди завершений достроково на 10-й день.

Окрім України до списку країн з високим рівнем зараження COVID-19 потрапили США, Франція, Британія, Іспанія, Молдова, Угорщина, й Грузія.

Відповідні зміни набудуть чинності 7 жовтня 2020 року.

Новини за темою: МОЗ оновило коронавірусні списки країн: Сім держав перейшли в зелену зону

Нагадаємо, з 1 листопада українці, які їдуть відпочивати в Єгипет, будуть звільнені від сплати візового збору. Як зазначається, залишаються без змін вимоги щодо обов'язкової наявності негативного результату ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до прибуття до Єгипту.Loading...