Платні камери тепер з'явилися і в Чернігівському СІЗО

Експериментальний проєкт триватиме до грудня 2021 року

фото з відкритих джерел

У Чернігівському слідчому ізоляторі з'явилися платні камери з покращеними побутовими умовами. Про це повідомляє пресслужба Міністерства юстиції.

"Старт проєкту відбувся на базі державної установи "Київський слідчий ізолятор" 8 травня 2020 року, 19 травня до проєкту приєднався Львівський слідчий ізолятор і 25 травня Чернігівський СІЗО. На черзі Харків і Одеса", - розповіла заступник Міністра юстиції Олена Висоцька.

За її словами,  вартість платних камер у Чернігівському СІЗО становитиме: за 1 добу - 500 грн; за тиждень - 1600 грн; за місяць - 3500 грн.

"За цю плату ув'язненим будуть надаватися місця у камерах з побутовими умовами, поліпшеними порівняно до тих, що зараз є у звичайних камерах. Це платні камери із збільшеною нормою площі на одного ув'язненого, із відгородженою санвузловою зоною та мінімальним набором необхідних побутових умов", - уточнила Висоцька.

Як зазначається, постановою Кабінету міністрів України №305 від 22 квітня 2020 року Уряд запровадив експериментальний проєкт щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов в слідчих ізоляторах України, який триватиме до 31 грудня 2021 року. Після цього буде визначено, чи варто продовжити ініціативу та законодавчо закріпити надання такої платної послуги.

Новини за темою: Міністр юстиції розповів, хто може скористатися платними камерами в СІЗО і скільки коштує така послуга

Нагадаємо, на початку травня у Київському СІЗО запустили функціонування перших платних камер з поліпшеними умовами розміщення.

Згодом Міністр юстиції України Денис Малюська відкрив платну камеру у Львівському СІЗО.

Loading...