Платні камери СІЗО: Малюська назвав ціну найдорожчого сертифіката

Міністр юстиції України Денис Малюська Фото з відкритих джерел

У перші години запуску продажу сертифікатів було придбано 4 таких

Найдорожчий сертифікат за місяць перебування у платній камері СІЗО коштує 12 тисяч гривень, і це камери у Київському СІЗО. Про це в ефірі каналу 1+1"  повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.

"Послуга вже популярна, вже купляють. Як мінімум 4 сертифікати були придбані в перші години після запуску послуги, і вже 28 тисяч гривень у нас на рахунках. (Вартість сертифікату – ред.) залежить від міста, тому що там є опції: можна обрати строк – день, тиждень, місяць і місце розташування слідчого ізолятора, і це коштує від 1000 до 12000 гривень. Київський СІЗО – це 12 тисяч гривень. До речі, 2 сертифікати придбані саме по 12 тисяч гривень. Це за місяць перебування", - поінформував Малюська.

За його словами, передбачити попит на подарункові сертифікати на користування послугами платних камер в українських слідчих ізоляторах неможливо.

Новини за темою: Малюська показав, на що пішли кошти клієнтів VIP-камер СІЗО

"Ми прибрали необхідність вказувати точні дати перебування в СІЗО, а онлайн-оплата вже і так існувала. На пошту до вас приходить документ, оформлений візуально з фото платних камер в СІЗО. Скільки б ми не отримали за них – це будуть ті кошти, які ми заробимо, щоб навести лад в СІЗО і перестати утримувати людей там в жахливих умовах", - наголосив Малюська.

Відповідаючи на запитання, міністр уточнив, що він далекий від думки, що реальні чиновники будуть користуватися такими сертифікатами.

"Існують правила подальшої долі подарунків, які надходять чиновникам, і зокрема, частиною цього правила є те, що будь-які подарунки, від яких неможливо відмовитися, тому що він, наприклад, надійшов поштою, він передається роботодавцеві, тобто організації, де працює чиновник. Відповідно, жодних елементів корупції - за умови дотримання законодавства чиновниками - не відбудеться, з одного боку. З іншого - ми отримаємо кошти у якості благодійної допомоги і зможемо відремонтувати безоплатні камери у слідчих ізоляторах", - уточнив він.

Новини за темою: Малюська показав, на що пішли кошти клієнтів VIP-камер СІЗО

Раніше міністр юстиції Денис Малюська повідомив про старт продажу подарункових сертифікатів на проживання в платних камерах СІЗО.

Loading...