live

Платіжки українців поповняться ще однією компослугою

Фото з відкритих джерел

Оплата нової послуги здійснюватиметься поквартально

У платіжках киян за квітень з’явиться окремий рядок із внесками за обслуговування загальнобудинкових лічильників тепла і гарячої води, а згодом такі зміни запровадять у всіх містах України. Про це повідомляє пресслужба КП "Київтеплоенерго"

Як зазначається, оплата цієї послуги здійснюватиметься поквартально, а за обслуговування лічильників будуть нараховувати у середньому 30 гривень за 3 місяці.

КП "Київтеплоенерго"

Зокрема, розмір внесків для кожної будівлі затверджений розпорядженням КМДА від 24.12.2019 № 2244. Нарахування вводять для понад 9,6 тисяч будинків Києва, однак нововведення не стосуватиметься індивідуальних приладів обліку у квартирах киян.

Водночас у "Київтеплоенерго" зазначили, що вартість цієї послуги було видалено з тарифу на опалення і гарячу воду згідно із законом про комерційний облік теплової енергії та водопостачання.

Нагадаємо, нещодавно у Міністерстві розвитку громад та територій України повідомили, що рівень розрахунків українців за спожиті комунальні послуги покращився. Зокрема, рівень розрахунків за теплову енергію збільшився на 13%.

Loading...