Півтори тисячі глядачів подивилися документальний фільм "Де ти, Адаме?"

Фото з відкритих джерел

У Києві півтори тисячі глядачів подивилися документальний фільм "Де ти, Адаме?". Показ тривав два тижні в столичному кінотеатрі. Про це йдеться у сюжеті "112 Україна".

Події фільму розгортаються в монастирі Дохіар на Афоні. З Х століття півострів - у винятковому користуванні християнських ченців східного обряду. Про їхнє життя і розповідає картина.

У 2019-му фільм завоював Гран-прі Міжнародного фестивалю православного кіно "Покров" у Києві. Тепер стрічку планують показати у всіх великих містах України.

"Цілий ряд міст: і Чернігів, і Луцьк, і Житомир, Миколаїв, Херсон, Хмельницький... загалом багато міст, які не бачили фільм. Вони всі пишуть, всі бажають. Тому фільм тільки-тільки... Маховик починає свої обороти, я б так сказав. Це те кіно, яке нікуди не зникне, і інтерес буде досить великим", - розповів продюсер фільму Олександр Пліска.

Українська артистка Злата Огневич зазначила, що їй дуже сподобався головний меседж фільму.

"Я вже вдруге переглядаю це кіно. І мені подобається головний меседж, про який, в принципі, і розповідається: якщо людина потребує змін, будь-яких, то вона повинна захотіти цього сама", - зазначила вона.

Інші глядачі також висловили своє захоплення.

"Я ще ось осмислюю все, тому що дуже глибокий фільм. У мене відчуття такої глибини, відчуття просто тиші всередині, відчуття, що все відбувається так, як потрібно, і на цій землі є місце абсолютно всьому", - розповіла Катерина Гладка.