Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Після цих місцевих виборів ми отримали феодально-роздроблену Україну, – Журавський

Доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський Фото з відкритих джерел

В кожному районі, області та місті буде окрема коаліція

Після цьогорічних місцевих виборів ми де-факто матимемо феодально-роздроблену Україну.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський.

Віталій Журавський зауважив, що у другому турі виборів мерів на місцях взяли участь лише 29% виборців. З його слів, це означає, що щодо обраних мерів постає питання легітимності – їх обрала меншість українців, яка живе на тих чи інших територіях.

Окрім цього професор зазначив, що місцеві вибори в Україні показали повний провал партії "Слуга народу".

"В жодному обласному центрі вони не мають мера. Це відповідь українців на провали роботи Зеленського і його команди. Так що наш виборець дуже розумний", – підкреслив він.

Новини за темою: Стали відомі переможці на виборах міського голови в Ужгороді, Слов'янську та Бердянську

Ще один висновок, який можна зробити за результатами місцевих виборів, продовжив гість ток-шоу, – Україна стала ще більше роздроблена.

"Після цих виборів ми де-факто матимемо феодально-роздроблену Україну. В кожному районі, області, місті буде окрема коаліція. Наприклад, я допускаю, що буде коаліція "Європейської солідарності" з партією мера Львова і "Слуги народу". Або, наприклад, в Одесі буде коаліція "Європейської солідарності" з Трухановим і "Слугою народу". Таке може бути. Тобто ця роздробленість – це, фактично, велика шкода в тому плані, що Україна не зшивається, а  роздроблюється. Тому і щодо соборності тут є питання", – підсумував професор Журавський.

Новини за темою: Другий тур виборів 22 листопада: Як минуло голосування в 11-ти містах і які попередні результати

Нагадаємо, у неділю, 22 листопада, другий тур виборів мера відбувся в одинадцяти великих містах України.

У Центральній виборчій комісії заявили, що на другому турі виборів мерів в одинадцяти містах працювало 1 648 виборчих дільниць, і всі вони відкрилися вчасно. Лише у Полтаві одна дільниця відкрилася із невеликим запізненням.

За офіційними даними Центральної виборчої комісії, станом на 20:00 22 листопада загальний показник явки по Україні склав 29,53 %.

 

Loading...